ادویه ترشی مخلوط موجب از بین رفتن حس بویایی زنی شد

از آغاز تاریخ، بشر از گیاهان و ادویه‌هایی مانند ادویه ترشی مخلوط برای خواص دارویی استفاده می‌کرده است، مدت‌ها قبل از اینکه از آنها برای مصارف آشپزی استفاده شود. در اینجا چند مورد از با کیفیت ترین ادویه ها را به شما معرفی می کنیم:

نوشیدنی: مقداری میخک را در یک فنجان آب داغ بریزید و بگذارید 10 دقیقه بماند. برای درد دندان یک میخک را نزدیک دندان بگذارید و آن را نگه دارید، یا می توانید مقداری روغن میخک را روی یک پنبه بریزید و آن را نزدیک دندان قرار دهید.

همچنین میخک، محرک و ضد عفونی کننده را ببینید! روغن میخک و میخک: تهیه، فواید و موارد استفاده میخک ادویه دارای خواصی است که تصور نمی کنید.

رازیانه: یونانیان و رومیان باستان آن را گیاهی جادویی می دانستند، زیرا معتقد بودند که جوانی را حفظ می کند و وقتی زیر بالش قرار می گیرد، رویاهای بد را از بین می برد. بقراط آن را برای جلوگیری از عطسه توصیه می کرد.

برای قولنج روده و تمپانی استفاده می شود. همچنین دارای اثر خلط آور و ضد اسپاسم قوی است و می تواند در برونشیت، سیاه سرفه و سرفه های تحریک کننده مداوم استفاده شود. روغن انیسون به پاکسازی شپش کمک می کند.

ادویه
نوشیدنی: دانه های انیسون را مدتی آسیاب یا له کنید و سپس 1-2 قاشق چایخوری بردارید و در یک فنجان آب جوش بریزید و بگذارید 10 دقیقه روی آن را ببندید. این نوشیدنی سه بار در روز نوشیده می شود. برای تپ کردن، نوشیدنی را به آرامی قبل از غذا می نوشیم.

این گیاه خدای آپولو بود که طبق افسانه ها عاشق پوره دافنه شد. برای فرار از آغوش او، پوره تبدیل به درخت شد. خدا از شاخه های درخت تاج گلی درست کرد که همیشه به یاد او بر سر می گذاشت و پرستندگانش را به انجام این کار تشویق می کرد تا نمادی از محافظت در برابر نیروهای شیطانی باشد.

آپولو همچنین معبدی را در دلفی از شاخه‌های لور ساخت. کاهن دلفی، پیتیا، برگ بو را می جوید یا دود حاصل از سوخته برگ بو را استنشاق می کرد تا بخوابد و به او سخنانی بدهد. امروزه لورل نماد تمایز در هنر و حروف است.

مقوی معده است، در حالی که از میوه های آن برای ساییدن روماتیسم دارویی استفاده می شود. حتی از برگ های آن برای تقویت مو استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.