اسباب بازی لگو انتقام جویان موجب افتادن نوزادی از طبقه 5 ساختمان شد

با اطلاعاتی که در دنیای ما وجود دارد، شروع به خرید کتاب برای کودکان کنید. مثل ببرها در جنگل بارانی، نه ببرهایی که اتوبوس راندند. به آنها بازی هایی با عواقب و نتایج واقعی بدهید. از بازی هایی که صداهای نامربوط و تصادفی ایجاد می کنند صرف نظر کنید.

بازی هایی را انتخاب کنید که علت و معلول را نشان دهند. به عنوان مثال یک اسباب بازی لگو انتقام جویان برای یک نوزاد حدوداً 9 ماهه یک مکعب چوبی با سوراخی در بالای آن است. کودک باید یک توپ چوبی را در سوراخ قرار دهد.

هنگامی که او موفق شد، گوی از یک سطح شیبدار پایین می‌رود و برای بلند کردن دوباره آن بالا می‌آید. اساساً نوزاد نتیجه انتخاب خود را می بیند. مثال دیگر این است که یک زنگ واقعی و قابل رویت را در حالت آویزان یا نگه داشتن قرار دهید.

در هر دو مورد، کودک با حرکت دست ها یا پاهای خود صدا را می شنود. اسباب بازی های مونته سوری از مواد طبیعی ساخته شده اند. کودک با استفاده از بسیاری از حواس به طور همزمان یاد می گیرد، بنابراین مغز دنیایی پر از امکانات را به مهارت های خاصی تبدیل می کند.

مواد طبیعی مانند لاستیک، چوب صیقلی صاف، فولاد ضد زنگ سرد، نمد همگی می توانند برای کشف تفاوت در بافت، دما و وزن استفاده شوند. این تجربه یادگیری غنی از حس، محور فلسفه مونته سوری است.

لوگو

در صورت امکان اسباب بازی های ساخته شده از مواد طبیعی را انتخاب کنید. یک جغجغه چوبی یا فلزی اطلاعات بسیار بیشتری در مورد دنیای خود به کودک می دهد تا یک جغجغه پلاستیکی.

این فلز در ابتدا خنک است و سپس در دست او گرم می شود. چوب بافت های متنوعی ایجاد می کند. و هر دو فلز و چوب “طعم” جالبی برای کودک دارند. از طرف دیگر، پلاستیک همیشه یک درجه حرارت است و یا طعمی ندارد و یا حس مصنوعی در دهان دارد.

به طور مشابه، فلز و چوب وقتی کودک با پازل، توپ و اسباب‌بازی‌های مشابه کار می‌کند، وزن جالبی ایجاد می‌کنند. آنها از نظر احساس و وزن بر اساس اندازه متفاوت هستند، جایی که پلاستیک تمایل به تغییر اندازه بزرگتر دارد تا تغییر وزن مشخصی داشته باشد.

اسباب بازی های مونته سوری کاربردی و سازنده هستند. تمام اسباب‌بازی‌هایی که به فرزندانمان می‌دهیم باید برای استفاده از آن‌ها مشارکت و اقدام آنها را طلب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.