استفاده از شیشه پاک کن تاپ برای دودی کردن شیشه خودرو

شیشه پاک کن تاپ در طول جنگ جهانی دوم بر اساس ضرورت به وجود آمدند. نیروی هوایی ایالات متحده با انباشته شدن بر روی توپچی های پلکسی گلاس B-29 مشکل داشت.

کثیفی باعث می شد توپچی ها نتوانند چیزی را ببینند یا هدف بگیرند. محصولی مورد نیاز بود که به طور موثر و بدون ایجاد رگه تمیز کند.

شیشه پاک کن تاپ تجاری تولید شده در دهه 1940 در دسترس عموم قرار گرفت. محصول جدید قدرتمند و موثر، کار سخت را از تمیز کردن پنجره‌ها، آینه‌ها و سایر سطوح براق در خانه برداشت.

امروزه شیشه پاک کن تاپ یکی از لوازم اصلی نظافت منزل است. شیشه پاک کن حتی در سال 2002 در کمدی موفق “عروسی یونانی چاق من” نقش مکمل داشت.

این فیلم که بر سنت‌های یک خانواده یونانی غیرعادی متمرکز بود، یک پدرسالار را نشان می‌داد که به خواص درمانی شیشه‌شوی اعتقاد داشت.

در حالی که ما شیشه پاک کن تاپ را برای درمان بیماری های جسمی توصیه نمی کنیم، استفاده به یاد ماندنی فیلم از شیشه پاک کن نشان دهنده جایگاه این محصول در خانه های ما و فرهنگ عمومی ما است.

شوینده

شیشه پاک کن تاپ کار سختی دارند. آنها باید کثیفی و کثیفی را از بین ببرند، سطحی را براق کنند و مهمتر از همه، آنها باید همه این کارها را بدون برجای گذاشتن رگه ها یا فیلم ها انجام دهند. این یک سفارش بلند است، اما تحقیقات و شیمی پشت شیشه پاک کن ها همه چیز را ممکن کرده است.

پاک کننده های شیشه معمولاً حاوی سورفکتانت ها و حلال هایی هستند که به سطح شیشه می چسبند و کثیفی و کثیفی را از بین می برند و باعث درخشندگی بیشتر سطوح براق می شوند.

حتی گاهی اوقات عطرهایی برای عطر دلپذیر دارند. این ترکیب بسیار کارآمد به تمیز کردن آسان سطوح کمک می‌کند بدون اینکه بقایایی که در آینه‌ها و پنجره‌های ما به‌صورت رگه‌ای ظاهر می‌شوند، باقی بماند.

با سروصدای اخیر در مورد محصولات پاک کننده «سبز» یا «جایگزین»، احتمالاً در مورد شیشه شوی های خانگی و «طبیعی» شنیده اید. و صدها دستور العمل برای پاک کننده های جایگزین شیشه با استفاده از سرکه، صابون طبیعی یا آمونیاک پیدا خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.