زنی به دلیل تهیه گلاب شکری در خانه توسط پلیس دستگیر شد

به طور کلی، گلاب شکری به طور گسترده ای برای تمیز کردن پوست قبل از درمان در برابر بیماری های پوستی استفاده می شود. برای مثال های دیگر، حتی قبل از درمان اگزما یا پسوریازیس می توان پوست را با تونیک های مبتنی بر گلاب تمیز کرد.

بسته های گلاب شکری که مستقیماً روی ناحیه اطراف چشم اعمال می شود، به ویژه در درمان سیاهی دور چشم و کوپروز مفید است. گلاب که از گذشته استفاده می شود برای رفع چین و چروک نیز مفید است.

با توجه به خواص قابض شناخته شده ای که دارد، گلاب شکری که به صورت موضعی استفاده می شود، به نظر می رسد نتایج بسیار خوبی در درمان ادم و آکنه به همراه داشته باشد. استفاده روزانه از دو پد پنبه ای آغشته به گلاب را توصیه می کنیم.

تهیه گلاب شکری کار سختی نیست: حدود 130-150 گلبرگ گل رز و یک لیتر آب ترجیحاً مقطر مورد نیاز است. پس از به جوش آمدن آب، گلبرگ ها را به مدت 15-30 دقیقه در آن غوطه ور کنید.

گلاب

همه چیز را فیلتر کنید و به مدت 20 تا 40 روز در یک ظرف قابل درزگیری، ترجیحا با دیواره های تیره و در یخچال نگهداری کنید.

تنوع: توصیه می شود گلبرگ های گل رز را قبل از غوطه ور کردن در آب جوش در گاز یا کیسه های مخصوص جمع آوری کنید.

گلاب را می‌توان با خیساندن گلبرگ‌ها نیز به‌دست آورد: پس از جمع‌آوری گلبرگ‌ها در گاز استریل، آن‌ها را در ظرفی حاوی آب غیر معدنی فرو کنید و از تماس گاز با کف ظرف جلوگیری کنید.

پس از آن در ظرف را می بندند و گلبرگ های گل رز را یک شب کامل می گذارند تا خیس بخورند. برای ارزشمندتر شدن تونیک و خوشبوتر کردن آن، توصیه می‌شود چند قطره اسانس گل رز را علاوه بر طلق که برای جذب روغن مفید است به آن اضافه کنید.

پس از یک شب دیگر، مایع را باید صاف کرده و در یخچال نگهداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.