شکستن تلویزیون سامسونگ 40 اینچ هوشمند توسط پسر رونالدو در خانه شان!

رزولوشن به معنای تعداد پیکسل‌های مورد نیاز برای شفاف‌تر و زنده‌تر کردن صفحه نمایش است.

رزولوشن‌های مختلف موجود در حال حاضر 1080p (Full HD)، 4k (2160p Ultra HD) و 8k (4320p Ultra HD) هستند که 4k محبوب‌ترین آنهاست و 1080p فقط در تلویزیون‌های با اندازه کوچک‌تر استفاده می‌شود. 8k به آرامی محبوب می شود زیرا نسبتاً گران است.

برای تجربه بهتر صفحه نمایش، به سراغ رزولوشن بالاتر بروید.

تلویزیون سامسونگ 40 اینچ هوشمند  را می توان در اندازه های مختلف از 24 اینچ تا بزرگتر از 65 اینچ یافت.

مهم ترین عامل در انتخاب تلویزیون هوشمند اندازه صفحه نمایش آن است که تعیین می کند چقدر می توانید تصویر را روی صفحه نمایش خود بزرگ کنید و از چند برنامه یا محتوا می توانید همزمان استفاده کنید.

هنگام انتخاب اندازه صفحه نمایش، باید فضایی که تلویزیون خود را در آن قرار می دهید و بودجه خود را در نظر بگیرید.

تلویزیون

ویژگی‌های تلویزیون هوشمند کلید قدرتمند کردن تلویزیون هوشمند شما هستند.

  • Wi-Fi و Ethernet – این به شما امکان می دهد دستگاه هوشمند یا تلفن هوشمند خود را مستقیماً به تلویزیون متصل کنید و محتوای اینترنت را به صورت بی سیم پخش کنید. هرچه کیفیت اتصال بهتر باشد، هنگام پخش ویدیوهای با کیفیت بالا یا اجرای بازی در دستگاه تلفن هوشمند/تبلت خود، احتمال اتصالات تاخیری کمتری خواهید داشت.
  • بلوتوث – به دستگاه هایی مانند هدفون و بلندگو اجازه می دهد تا به صورت بی سیم در فواصل کوتاه به تلویزیون شما متصل شوند.
  • پورت اتصال – انواع پورت های اتصال مانند HDMI (2.0 و 2.1) و USB دستگاه ها را قادر می سازد تا به تلویزیون شما متصل شوند.

تلویزیون هوشمند یک فناوری نوآورانه است که شیوه تماشای تلویزیون را متحول کرده است.

طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای بهبود تجربه تماشای خود و جایگزینی روش های قدیمی تماشای تلویزیون با روش های جدیدتر استفاده کنید.

هنگام خرید تلویزیون، به یاد داشته باشید که مشخصات تلویزیون نوآورانه را بررسی کنید و اینکه آیا نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر.

اگر بیرون هستید خرید آنلاین تلویزیون ، وب سایت myG را بررسی کنید تا گزینه های زیادی در تلویزیون های هوشمند داشته باشید و قیمت تلویزیون های هوشمند را در هند مقایسه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.