فوم اکلیلی تکی که برای دستگاهای فوق پیشرفته چمن زنی استفاده می شود

قلب های تزئینی برای هر مناسبتی با این قلب که از فوم اکلیلی تکی درست می شود می توان محیطی دوست داشتنی ایجاد کنید و هر مناسبتی را به یاد ماندنی کنید!

با مهره های زرق و برق، پولک های پولک و رنگ تزئین کنید، یا با چسباندن دو تا به هم با چسب برای آن طرح های باورنکردنی، ابعاد بیشتری به آن اضافه کنید!

ایده آل برای رویدادهای فصلی و خاص مانند مهمانی های نامزدی، اولین جشن، جشن جشن و سالگرد ازدواج.
شکل صاف کار را بر روی آن آسان می کند این مجموعه شامل 6 قطعه با ارتفاع 6 اینچ و ضخامت قلب استایروفوم محکم 1 اینچی است. ساخته شده از 100% پلی استایرن که بسیار سبک است.

کار بر روی آن آسان است و برای هر فعالیت هنری مناسب است. بافت پلی استایرن درشت است. آنها را رنگ کنید، با زیور آلات بپوشانید و طرح های خاص خود را ایجاد کنید.
همه کاره و تزئینی آنها را به تاج گل تبدیل کنید یا از آنها به عنوان پایه ای برای تزئین گل یا پروژه های صنایع دستی استفاده کنید.

از آن‌ها با سایر مواد مدل‌سازی برای ایجاد دکور در خانه، مدرسه یا دفتر استفاده کنید، یا به‌عنوان ابزاری خلاقانه برای نمد سوزنی و سرگرمی‌های کاردستی استفاده کنید.

مطمئناً می توان از این لوازم هنری به روش های مختلفی استفاده کرد!
مقرون به صرفه و قابل استفاده مجدد این ماده قلبی شکل و بسیار سبک وزن آب را جذب نمی کند و به راحتی می توان آن را با سایر لوازم هنری به هم چسباند. برای استفاده بسیار ایمن، ارزان و انتخابی معقول برای تمام نیازهای صنایع دستی شما.

ساخت ایالات متحده آمریکا محصولات Hygloss با افتخار در ایالات متحده طراحی و تولید می شوند.

هنگام خرید محصولات ما خلاقیت و سرگرمی را با هم ترکیب کنید. هدف ما این است که مطمئن شویم اقلامی با کیفیت بی نظیر با قیمت عالی دریافت می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.