چرم که می توان با آن گلدان درست کرد

پوست بز، شبیه به لباس های عجیب و غریب با مارها و تمساح ها، به دلیل پراکندگی گسترده این حیوانات در روسیه سنتی تر است.

به گفته کارشناسان، حدود 9 درصد از کل محصولات چرم از آن ساخته می شود. در عین حال، در مقایسه با سایر انواع چرم گاوهای بزرگ یا کوچک، از نظر کیفیت بهتر است، اغلب متعلق به بخش ممتاز است، اگرچه همه می توانند دستکش بز یا کیف بخرند.

انواع چرم مورد استفاده
خواص مصرفی چنین پوست هایی بر اساس نژاد بز، سن و فصل کشتار تعیین می شود. خرید پوست بز تا 6 ماه گرانتر است، زیرا شورو معروف، سایر محصولات با ارزش چرم و خز از حیوانات جوان تهیه می شود.

پوست افراد وحشی به دلیل ناهمگونی رنگ و ساختار محبوبیت چندانی ندارد. به طور گسترده در تولید چرم از مواد خام برای بزهای خانگی استفاده می شود. از این میان، یکی به فروش می رسد، تولید مغازه ملبوس مردانه با کیفیت بالا، کفش و بزهای پشمی، تولید کت های خز، لباس های بیرونی گرم با آستر خز.

چرم

پوست اصل بز در پوست به روش کم کیفیت و با دباغی سنتی تولید می شود. گزینه اول خیساندن پوست در محلول نمکی است و به دنبال آن خشک کردن، شانه کردن، کشش، صاف کردن است. پوشش پشم را بهتر حفظ می کند، بنابراین برای ساخت پوست بز، فرش و سایر محصولات خز مناسب تر است. بیشتر گوشت بز با روش دوم – آبکاری کروم به دست می آید.

مراحل پردازش
تهیه مواد اولیه پوست تازه حیوان که در یک لایه برداشته شده، برای تعیین مقدار مورد نیاز مواد مؤثر وزن شده، از آلودگی، باقیمانده بافت عضلانی پاک می شود و با محلول مخصوص چربی زدایی می شود. اگر چرم خام تحت نمک نگهداری شده است، آن را از قبل در آب خیس کنید.
ترشی این فرآیند شامل تصفیه مواد خام با اسید است. آنها ترکیبات شیمیایی را حذف می کنند که از تکثیر جلوگیری می کند، از ایجاد میکرو فلورای پوسیدگی جلوگیری می کند.
دباغی در این مرحله، پوست حیوان در عرض 12-10 ساعت پس از خیساندن در محلول آبی نمک های کروم، پوستی می شود.
Prolezhka مواد خام جویدنی شکسته به مدت 6-8 ساعت خشک می شوند و پخش می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.